PIXEL HEAVEN 2021

08-10.10.2021 - WARSZAWA

Ekipa Classic Tetris Polska odwiedziła w październiku warszawską Filmówkę by dołożyć swoją cegiełkę do fiesty retro gamingu, powracającego z przerwy wypełnionej edycją online Pixel Heaven Festival 2021. O bojowe nastroje potencjalnych nowych nabytków polskiej sceny Tetrisa klasycznego dbali Świdr, Dobry, Ćwiekoszczak, Foryst, Pikatch oraz Bakadrian, służąc swoim gościom wiedzą, doświadczeniem i pogawędką.

Tetrisowa komnata z siedmioma NESowymi stanowiskami wielokrotnie wypełniona była niemal po brzegi, a pobyt naszej ekipy podsumował niedzielny turniej w edycji PAL.

 

DRABINKA

Podobnie do innych konwentowych turniejów, ten również został rozegrany w formule pojedynczej eliminacji według zasad akademickich (poziomy startowe 5-9).

Kwalifikacje, w których ilość graczy zdecydowanie dopisała – zgłosiło się do nich 24 graczy, z czego 21 stawiło się na turnieju – odbyły się w trzech próbach w B-Type (25 linii) na dowolnym poziomie trudności. Do listy kwalifikacyjnej zaliczane były tylko wyniki z najlepszego podejścia.


RUNDA PIERWSZA

🇵🇱 Bakadrian 2-0 Toeryk 🇵🇱

🇵🇱 Altairus 2-0 Drunkknight 🇵🇱

🇵🇱 Thun 2-0 FrickMG 🇵🇱

🇵🇱 Argon 0-2 Ogryz 🇵🇱

🇵🇱 Arattor 2-0 Hargun 🇵🇱

🇵🇱 Psyho 2-0 Buba 🇵🇱

🇵🇱 Justice 1-2 Krzysiek 🇵🇱

🇵🇱 Luźny 2-0 AD-M 🇵🇱

CWIERCFINAŁY

🇵🇱 Bakadrian 2-0 Arattor 🇵🇱

🇵🇱 Thun 2-0 Krzysiek 🇵🇱

🇵🇱 Altairus 0-2 Psyho 🇵🇱

🇵🇱 Ogryz 0-2 Luźny 🇵🇱

POLFINAŁY

🇵🇱 Bakadrian 2-1 Psyho 🇵🇱

🇵🇱 Thun 2-1 Luźny 🇵🇱

MECZ o III miejsce

🇵🇱 Psyho 1-2 Luźny 🇵🇱

FINAŁ

🇵🇱 Bakadrian 3-0 Thun 🇵🇱